Výuka - Domácí úkoly

<< Klikni pro zobrazení obsahu >>

Navigace:  Webová aplikace > Výuka >

Výuka - Domácí úkoly

V parametrech můžeme nastavit zobrazování počtu neodevzdaných domácích úkolů na Úvodní stránce.

V hlavní nabídce vybereme Výuka a Domácí úkoly. Domácí úkoly zadává vyučující v modulu Třídní kniha. Domácí úkoly jsou dvojího typu. První je informativní domácí úkol, u něhož se nevytváří speciální záznam o vypracování, úkol se automaticky zobrazuje jen do doby vypracování. Druhý typ je s evidencí vypracování žáky. U tohoto typu je nutno zadat, kteří žáci úkol vypracovali a zda se má daný úkol dále zobrazovat.

Pokud žák úkol vypracoval, má úkol barvu šedivou, pokud je úkol ukončený, zobrazí se jen při výběru všech úkolů. Úkoly mají různou barvu. Úkol neodevzdaný v zadaném termínu má barvu červenou, dva a méně dnů do odevzdáníoranžovou barvu, méně než týden do odevzdání modrou, jinak černou.

Zobrazení seznamu domácích úkolů můžeme upravovat, tzn. filtrovat, měnit období pro odevzdání domácího úkolu či jejich uspořádání.

Můžeme si zobrazit pouze úkoly, které máme odevzdat dnes, zítra, v nejbližším týdnu atd. Aktivní úkoly jsou úkoly s evidencí, které nebyly ukončeny, a informativní úkoly, u kterých nevypršelo datum odevzdání. Můžeme si také zobrazit všechny zadané úkoly (bez ohledu na ukončení či datum odevzdání) nebo jen úkoly zadané do aktuálního data.

 

Úkoly si  můžeme kliknutím na název sloupce dle hodnot v tomto sloupci seřadit.

 

 

Domácí úkoly - učitel

Domácí úkoly žák/rodič

Domácí úkoly s evidencí vypracování