Knihovna - Seznam knih

<< Klikni pro zobrazení obsahu >>

Navigace:  Webová aplikace > Webová aplikace - Knihovna >

Knihovna - Seznam knih

Pokud chceme ve Webové aplikaci zpřístupnit zobrazování seznamu knih Knihovny, musíme toto nastavit v Parametrech webové aplikace.

Pro zobrazení seznamu knih zvolíme v hlavní nabídce Knihovna, vybereme název knihovny zadaný v parametrech - seznam knih.

Zobrazí se název knihy, autor, aktuální počet kusů k vypůjčení a počet vypůjčených. Podrobnější informace o knize si můžeme zobrazit kliknutím na odkaz Více.

V zobrazeném seznamu si můžeme prohlížet další strany, můžeme si jej seřadit podle názvu knihy nebo podle autora, můžeme vyhledávat. Všechny tyto volby nastavujeme na pravé straně pod jménem přihlášeného uživatele.

Pro vyhledávání zvolíme, zda chceme vyhledávat podle názvu nebo podle autora (zároveň se seznam podle příslušné položky seřadí), zadáme text, která se má v názvu (ve jméně autora) vyskytovat a klikneme na tlačítko Hledat.

Řazení lze také změnit kliknutím na záhlaví položky (sloupce), podle které chceme seřadit. Opětovným kliknutím na stejné záhlaví se změní vzestupné řazení na sestupné a naopak.